Reference DDD ŠTOLFADDD služby levně a odborně

Levná deratizace, dezinfekce, dezinsekce

recenze Google

Super přístup, rychlá reakce a kvalita za rozumnou cenu. Vývoz lednice, likvidace odpadu, úklid a dezinfekce bytu, vše na 1ku, děkuji.

Skvělý přístup, perfektně odvedená práce (vyklizení a vyčištění bytu po zesnulém), a hlavně s pánem je skvělá domluva. Je spolehlivý, komunikativní, samostatný. Za tu práci, co u nás p. Štolfa odvedl, si dovedu představit daleko vyšší účet, než kolik jsem nakonec platil. Za mne super a už jsme domluvení na dalších pracech. Díky moc.

Skvělé služby, mohu jen doporučit, pan Štolfa je profesionální deratizátor.

Ohodnoťte mě na FIRMY.CZ
Ohodnoťte mě na GOOGLE MOJE FIRMA

Potřebujete pomoc?

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

jsou všechna opatření, která směřují k hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců (myš, potkan, krysa...). Patří sem i opatření preventivní, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektu. Deratizace se provádí především za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění ekonomickým škodám, které hlodavci působí. Provádíme odbornou deratizaci: hubení potkanů, hubení myší, hubení hrabošů a hubení hryzců.

Dezinfekce

Dezinfekce se provádí v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí, například ve výrobnách potravin a léčiv, ve stravovacích zařízeních, ve školách, kancelářských prostorách, veřejných úřadech atd.

Dezinsekce

je označení pro soubor metod a prostředků určených k hubení hmyzu a dalších členovců, jako např. štěnice, švábi, rusi, cvrčci, mravenci, mouchy, vosy, sršni, moli, komáři atd.). Patří sem zejména synantropní druhy žijící v blízkosti člověka, které mají často velký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků, nebo způsobují ekonomické škody zvláště v uskladněných surovinách a výrobcích např. v potravinářském průmyslu apod. Provádíme odbornou dezinsekci: hubení štěnic, švábů, blech, vos, sršňů, mravenců, pisivek, molů, rybenek