Jak se zbavit krtků? Na krtky se vztahuje ochranný zákon. Krtka nesmíte zabít. VÍME, JAK SE KRTKA ZBAVIT, PORADÍME VÁM.

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Likvidace krtků musí být odborná práce, která začíná prohlídkou místa výskytu a rozpoznání druhu škůdce. Ne vždy jde totiž o krtka. Vyhodnotíme informace a nabídneme vám řešení, jak krtka vypudit. Zavolejte +420 608 761 368Všeobecné doporučení:

Lze zakoupit speciální pasti na krtky, které lze umístit do krtčího tunelu. Pasti jsou obvykle navrženy tak, aby krtkovi nedokázaly ublížit a lze je poté přesunout na jiné místo daleko od zahrady.

Pokud zjistíte, že vám krtci vytvářejí na zahradě tunely, můžete tyto tunely vyplnit pískem, kamínky nebo zeminou. Tímto způsobem krtky "znechutíte".

Krtci nemají rádi hluk a vibrace. K dispozici jsou speciální zařízení, která emitují ultrazvuk nebo vibrace, které krtky odpuzují.

Existují různé přírodní repelenty, například voda smíchaná s tekutým mýdlem, které se rozpráší na postižené oblasti.

Speciální chemické prostředky, ale v tomto případě je nejlepší poradit se s odborníkem.

Jak se zbavit krtka

Pan Miler udělal z krtečka roztomilé zvířátko, které má každý rád. Jenže krtek bez kalhotek vás dokáže pěkně potrápit. Krtek obecný, hmyzožravec, který je chráněný zákonem č. 246/1992 Sb. České národní rady na ochranu zvířat proti týrání. Pokud krtka usmrtíte, hrozí vám pokuta od veterinární správy až 50 tisíc korun.

Vyhnat krtka ze zahrady je obtížné a věřte, že babské rady tady nefungují. Takže pokud chcete krtka vypudit v souladu se zákonem, musíte se poradit s deratizátorem. Zavolejte +420 608 761 368

Jak se zbavit krtka

Potřebujete pomoc?

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

je postup, který se používá k omezení populace hlodavců, zabránění jejich šíření a poškozování majetku a zdraví obyvatel. Deratizace se obvykle provádí prostřednictvím aplikace jedů, pastí či jiných metod, které mají za cíl hubit nebo odstraňovat hlodavce. Deratizace je důležitá zejména ve veřejných budovách, obytných domech, obchodech, skladech, kde mohou hlodavci způsobovat problémy. Provádění deratizace by mělo být svěřeno odborníkům, kteří mají potřebné znalosti a povolení k manipulaci s jedovatými látkami. Při provádění deratizace je důležité dodržovat příslušné zákony a předpisy, a zároveň dbát na ochranu životního prostředí, zdraví lidí a domácích zvířat.

Dezinfekce

je postup, při kterém se používají chemikálie nebo fyzikální metody pro snížení množství a eliminaci mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry nebo plísně, z povrchů, zařízení nebo prostředí. Cílem dezinfekce je ochrana lidského zdraví a prevence šíření infekčních chorob. Proces dezinfekce se často používá v medicíně, veřejných prostorech, ve stravovacích zařízeních, v domácnostech a v dalších oblastech, se zvýšenou potřebou hygieny. Existuje mnoho různých dezinfekčních prostředků a postupů, které mají různou účinnost a použití. Je důležité dodržovat správnou techniku a bezpečnostní opatření při provádění dezinfekce a to vám zajistí jen profesně vyškolený profesionál s patřiným oprávněním.

Dezinsekce

je proces, který se používá k eliminaci hmyzu, jakým jsou například komáři, mravenci, blechy, švábi nebo štěnice. Cílem je zabránit šíření hmyzích škůdců, minimalizovat riziko přenášení infekcí či poškozování majetku. Dezinsekce může zahrnovat použití chemických prostředků, jako jsou insekticidy, které se aplikují na povrchy, na kterých se hmyz pohybuje nebo hnízdí. Existují i další metody, například tepelná dezinsekce. Je nezbytné, aby dezinsekce byla prováděna s ohledem na bezpečnost a zdraví lidí v okolí, zejména pokud se jedná o použití chemických prostředků. Proto je důležité, aby dezinsekci prováděli odborně vyškolení pracovníci a aby byly dodrženy příslušné bezpečnostní předpisy a postupy.