Deratizace nonstop: Deratizace, dezinfekce, dezinsekce - DDD služby, servis

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Červotoč spížní, chlebový likvidace

Chcete se červotoče zbavit a netroufáte si na to sami? Oslovte profesionálního deratizátora.

Přečíst

Postřik proti klíšťatům a komárům

Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích.

Přečíst

Sprej na štěnice

Štěnice v bytě se hubí velice složitě, a proto si většina lidí najímá deratizátory. Pokud chcete šetřit nebo vám čest velí vypořádat se s nimi svépomocí, budete si muset pořídit vhodné prostředky. Není však příliš moudré používat tradiční spreje proti komárům a jiným škůdcům. Na štěnice totiž nefungují.

Přečíst

Likvidace vosího hnízda

Chcete vosí hnízdo zlikvidovat sami? Nedělejte to! Na jejich likvidaci používáme speciální oblek a speciální přípravky, které vy určitě nemáte. Vše levně a se zárukou.

Přečíst

Likvidace sršního hnízda

Chcete sršní hnízdo zlikvidovat sami? Nedělejte to! Na jejich likvidaci používáme speciální oblek a speciální přípravky, které vy určitě nemáte. Vše levně a se zárukou.

Přečíst

Molice a boj s nimi

Molice patří mezi podřád mšicosavé. Říše Živočichové (Animalia), kmen Členovci (Arthropoda), třída Hmyz (Insecta), řád Polokřídlí (Hemiptera), podřád Mšicosaví (Sternorrhyncha), nadčeleď Molice (Aleyrodoidea), čeleď Molicovití (Aleyrodidae), rody Molic.

Přečíst

Co je plošná deratizace?

Plošná deratizace obcí a měst se provádí z důvodu redukce populace škodlivých hlodavců (nejčastěji potkanů) v blízkosti lidských obydlí (je to ochrana proti jejich přemnožení). Preventivní plošná deratizace obcí a měst se provádí většinou dvakrát ročně (na jaře a na podzim, v případě nutnosti i častěji). Pravidelnou deratizací lze zabránit vzniku škod, přemnožení hlodavců v kanalizacích, teplovodech a ostatních objektech, přenášení infekčních onemocnění atd.

Nabízíme profesionální a levnou plošnou deratizaci obcí a měst. Zredukujeme nebezpečné hlodavce.

Kontaktujte nás

Jak vybrat deratizátora?
Přečíst

Hubení škůdců
Přečíst

Co je deratizace, dezinfekce, dezinsekce?
Přečíst

Jak vyhubit štěnice?
Přečíst

Vyklízíme byty, půdy, garáže, sklepy
Přečíst

Dezinfekce bytu po úmrtí, mrtvole, silném zápachu, ale také koronaviru, hmyzu...
Přečíst

Štěnice v nábytku
Přečíst

Galerie
Přečíst

HACCP, pomůžeme vám v preventivní ochraně před škůdci
Přečíst

Návrat štěnic, jak se zbavit štěnic? Možná vám poradí v tomto videu
Přečíst

Příroda v boji proti hmyzu
Přečíst

10 způsobů, jak se zbavit slimáků
Přečíst

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce se zárukou a nejlevněji v Brně a okolí

Deratizace

jsou všechna opatření, která směřují k hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců (myš, potkan, krysa...). Patří sem i opatření preventivní, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektu. Deratizace se provádí především za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění ekonomickým škodám, které hlodavci působí. Provádíme odbornou deratizaci: hubení potkanů, hubení myší, hubení hrabošů a hubení hryzců.

Dezinfekce

Dezinfekce se provádí v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí, například ve výrobnách potravin a léčiv, ve stravovacích zařízeních, ve školách, kancelářských prostorách, veřejných úřadech atd.

Dezinsekce

je označení pro soubor metod a prostředků určených k hubení hmyzu a dalších členovců, jako např. štěnice, švábi, rusi, cvrčci, mravenci, mouchy, vosy, sršni, moli, komáři atd.). Patří sem zejména synantropní druhy žijící v blízkosti člověka, které mají často velký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků, nebo způsobují ekonomické škody zvláště v uskladněných surovinách a výrobcích např. v potravinářském průmyslu apod. Provádíme odbornou dezinsekci: hubení štěnic, švábů, blech, vos, sršňů, mravenců, pisivek, molů, rybenek