Deratizace nonstop: Deratizace, dezinfekce, dezinsekce - DDD služby, servis

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Jak se dostanou štěnice do bytu?

Štěnice jsou malí parazité, kteří se živí krví. Jak se k vám nejčastěji mohou dostat?

Přečíst

Kněžice v bytě

Kněžice rudonohá žije tam, kde rostou nějaké stromy či keře. Živí se především sáním šťáv z listů a květů.

Přečíst

Nástrahy proti hlodavcům

Hledáte ty správné přípravky na boj s hlodavci? Rádi vám poradíme, zajistíme profesionální aplikaci, vše za dobrou cenu. Kontaktujte nás +420 608 761 368.

Přečíst

Nebezpečí a léčba vosího bodnutí

Žihadlo vosy obsahuje jed (toxickou látku), který se při bodnutí přenáší na člověka. Nicméně i bez uvízlého žihadla může vosí jed způsobit značnou bolest a podráždění. Pokud jste na jed alergičtí, je navíc možné, že budete mít těžkou reakci.

Přečíst

Rušník likvidace - používáme nejmodernější, účinné a bezpečné přípravky

Rušník je rod hmyzu z čeledi kožojedovitých (Dermestidae). Tito drobní broučci se vyskytují po celém světě. Rušníci jsou obvykle 2 až 5 mm dlouzí a mají kulatá nebo oválná těla.

Přečíst

Holubí trus, čištění

Jak může vypadat neudržovaná půda s holubím trusem...

Přečíst

Krtonožka, jak se jí zbavit, past na krtonožku

Krtonožka je noční živočich živící se hmyzem, červy a larvami. Chodby v půdě, které krtonožka tvoří, mohou být noční můrou pro zahrádkáře.

Přečíst

Co udělat, když máte doma vosy a sršně

Našli jste doma vosy a sršně? Pak je důležité přijmout patřičná opatření, abyste minimalizovali riziko útoků a možného nebezpečí.

Přečíst

Deratizátor

Deratizátor provádí různé činnosti související s deratizací, včetně:

Přečíst

Jak se zbavit mravenců 2

Jak se zbavit mravenců. Bez chemie!

Přečíst

Hubení štěnic příprava

Jak se připravit na boj se štěnicemi? Postup krok za krokem.

Přečíst

Škůdci v domácnosti

Škůdci v domácnosti - jak proti nim bojovat?

Přečíst

Máte doma plíseň? Nemůžete se jí zbavit?

Pozor, plíseň představuje vážný problém. Tyhle mikroskopické houby mohou být nebezpečnější, než se na první pohled zdá

Přečíst

Boj s myšmi ve vaší domácnosti

Myši jsou nepříjemnou přítěží v každé domácnosti, ale situace se může ještě zhoršit, pokud zůstanou bez kontroly a usídlí se ve vašem domě

Přečíst

Noví invazní škůdci v Evropě

Loni nás mohly dost potrápit nové invazní druhy škůdců, ani letos tomu nebude asi jinak. Nově se objevila tmavka švestková, octomilka japonská a vrtula ořechová.

Přečíst

Napadení hmyzem

Hmyz přitahuje teplé klima, špatná hygiena a nedostatek čistoty. Jak se jich tedy zbavit? Klíčová jsou opatření proti škůdcům, sanitace a čistota. Důležitá je také prevence. Tyto kroky vám pomohou udržet váš domov bez hmyzu.

Přečíst

Jak efektivně uklidit prostory bytu nebo rodinného domu

Dezinfikování prostor je bezpochyby skvělou činností, jak si udržet maximálně čistý byt a rodinný dům.

Přečíst

Jak se zbavit mravenců?

Existuje několik prostředků, jak se mravenců jednou provždy zbavit, od lidových prostředků až po klasickou ochranu proti škůdcům

Přečíst

Jak se zbavit plísně v bytě, domě?

V zimě se problém s plísněmi v domě stupňuje. Ne každý ale ví, jak je plíseň skutečně nebezpečná.

Přečíst

Likvidace mšic přírodní cestou

Mšice poškozují rostliny svým sáním. Jsou schopné z listů vysát sladkou šťávu, kterou pak z velké části znovu vyloučí v podobě lepkavé medovice. Škodí tedy nejen přímým poškozením listů, kdy dochází ke kroucení až odumírání napadených částí, ale zároveň na rostlině zanechávají lepkavý film. Na něm se následně mohou uchytit houby, které způsobují onemocnění rostlin. Samotné mšice mohou přenášet virové choroby. Pokud chcete mšice na své zahradě zlikvidovat, bez použití chemie, je tu pro vás připraveno pár tipů.

Přečíst

Hledáte přípavek, postřik na slimáky? Boj se slimáky bez chemie.

Slimáci každý rok znepříjemňují život nejednomu zahrádkáři. Na trhu je k dostání velké množství přípravků proti těmto škůdcům, ale pokud jste zastánci ekologického zahradničení nebo máte strach o své mazlíčky, jsou tu i další možnosti...

Přečíst

Jakl na štěnice, babské rady

Kupte si kvalitní parní čistič a vše důkladně vyčistěte. Můžete je také zkusit vypudit aromatickými bylinkami (máta, konopí...) či zkusit terpentýn, možná křemelinový prach, ale...

Přečíst

Brouk podobný štěnici

Pokud v bytě najdete hmyz mající oválné tělo (článkovaný krunýř tvořený 9 články), ze 7 párů končetin a z tykadel, velikosti průměrně kolem 1,5 cm, tmavě šedohnědé barvy, dále viz foto, nemusí jít o štěnice ale o Stínku obecnou.

Přečíst

Co jsou octomilky a jak se jich zbavit?

Znáte ten otravný pocit, kdy máte v místnosti komára, kterého nevidíte, ale slyšíte ho nepřetržitě? Octomilky jsou snad ještě horší.

Přečíst

Červotoč spížní, chlebový likvidace

Chcete se červotoče zbavit a netroufáte si na to sami? Oslovte profesionálního deratizátora.

Přečíst

Postřik proti klíšťatům a komárům

Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích.

Přečíst

Sprej na štěnice

Štěnice v bytě se hubí velice složitě, a proto si většina lidí najímá deratizátory. Pokud chcete šetřit nebo vám čest velí vypořádat se s nimi svépomocí, budete si muset pořídit vhodné prostředky. Není však příliš moudré používat tradiční spreje proti komárům a jiným škůdcům. Na štěnice totiž nefungují.

Přečíst

Likvidace vosího hnízda

Chcete vosí hnízdo zlikvidovat sami? Nedělejte to! Na jejich likvidaci používáme speciální oblek a speciální přípravky, které vy určitě nemáte. Vše levně a se zárukou.

Přečíst

Likvidace sršního hnízda

Chcete sršní hnízdo zlikvidovat sami? Nedělejte to! Na jejich likvidaci používáme speciální oblek a speciální přípravky, které vy určitě nemáte. Vše levně a se zárukou.

Přečíst

Molice a boj s nimi

Molice patří mezi podřád mšicosavé. Říše Živočichové (Animalia), kmen Členovci (Arthropoda), třída Hmyz (Insecta), řád Polokřídlí (Hemiptera), podřád Mšicosaví (Sternorrhyncha), nadčeleď Molice (Aleyrodoidea), čeleď Molicovití (Aleyrodidae), rody Molic.

Přečíst

Co je plošná deratizace?

Plošná deratizace obcí a měst se provádí z důvodu redukce populace škodlivých hlodavců (nejčastěji potkanů) v blízkosti lidských obydlí (je to ochrana proti jejich přemnožení). Preventivní plošná deratizace obcí a měst se provádí většinou dvakrát ročně (na jaře a na podzim, v případě nutnosti i častěji). Pravidelnou deratizací lze zabránit vzniku škod, přemnožení hlodavců v kanalizacích, teplovodech a ostatních objektech, přenášení infekčních onemocnění atd.

Nabízíme profesionální a levnou plošnou deratizaci obcí a měst. Zredukujeme nebezpečné hlodavce.

Kontaktujte nás

Jak vybrat deratizátora?
Přečíst

Hubení škůdců
Přečíst

Co je deratizace, dezinfekce, dezinsekce?
Přečíst

Jak vyhubit štěnice?
Přečíst

Vyklízíme byty, půdy, garáže, sklepy
Přečíst

Dezinfekce bytu po úmrtí, mrtvole, silném zápachu, ale také koronaviru, hmyzu...
Přečíst

Štěnice v nábytku
Přečíst

Galerie
Přečíst

HACCP, pomůžeme vám v preventivní ochraně před škůdci
Přečíst

Návrat štěnic, jak se zbavit štěnic? Možná vám poradí v tomto videu
Přečíst

Příroda v boji proti hmyzu
Přečíst

10 způsobů, jak se zbavit slimáků
Přečíst

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

je postup, který se používá k omezení populace hlodavců, zabránění jejich šíření a poškozování majetku a zdraví obyvatel. Deratizace se obvykle provádí prostřednictvím aplikace jedů, pastí či jiných metod, které mají za cíl hubit nebo odstraňovat hlodavce. Deratizace je důležitá zejména ve veřejných budovách, obytných domech, obchodech, skladech, kde mohou hlodavci způsobovat problémy. Provádění deratizace by mělo být svěřeno odborníkům, kteří mají potřebné znalosti a povolení k manipulaci s jedovatými látkami. Při provádění deratizace je důležité dodržovat příslušné zákony a předpisy, a zároveň dbát na ochranu životního prostředí, zdraví lidí a domácích zvířat.

Dezinfekce

je postup, při kterém se používají chemikálie nebo fyzikální metody pro snížení množství a eliminaci mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry nebo plísně, z povrchů, zařízení nebo prostředí. Cílem dezinfekce je ochrana lidského zdraví a prevence šíření infekčních chorob. Proces dezinfekce se často používá v medicíně, veřejných prostorech, ve stravovacích zařízeních, v domácnostech a v dalších oblastech, se zvýšenou potřebou hygieny. Existuje mnoho různých dezinfekčních prostředků a postupů, které mají různou účinnost a použití. Je důležité dodržovat správnou techniku a bezpečnostní opatření při provádění dezinfekce a to vám zajistí jen profesně vyškolený profesionál s patřiným oprávněním.

Dezinsekce

je proces, který se používá k eliminaci hmyzu, jakým jsou například komáři, mravenci, blechy, švábi nebo štěnice. Cílem je zabránit šíření hmyzích škůdců, minimalizovat riziko přenášení infekcí či poškozování majetku. Dezinsekce může zahrnovat použití chemických prostředků, jako jsou insekticidy, které se aplikují na povrchy, na kterých se hmyz pohybuje nebo hnízdí. Existují i další metody, například tepelná dezinsekce. Je nezbytné, aby dezinsekce byla prováděna s ohledem na bezpečnost a zdraví lidí v okolí, zejména pokud se jedná o použití chemických prostředků. Proto je důležité, aby dezinsekci prováděli odborně vyškolení pracovníci a aby byly dodrženy příslušné bezpečnostní předpisy a postupy.