Hubení štěnic (deratizace štěnic) levně a se zárukou, jsme odborníci na likvidaci štěnic

Po třetím postřiku garantujeme, že je hmyz skutečně pryč, jinak máte další postřiky ZDARMA. Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Na vyhubení štěnic používáme nejmodernější, účinné a bezpečné přípravky. Po třetím postřiku garantujeme, že je hmyz skutečně pryč, jinak máte další postřiky ZDARMA

Mít doma štěnice je velmi nepříjemná záležitost, našim klientům se to snažíme maximálně ulehčit, jak likvidace štěnic probíhá?

1.

Jsme si vědomi, že při zjištění přítomnosti škůdců je potřeba co nejrychleji jednat. Proto řešíme vzniklý problém do 24 hodin.

2.

Příjezd na místo zásahu diskrétním vozem bez polepů, sousedi opravdu nezjistí, že u vás byl deratizátor.

3.

Místo výskytu důkladně prohlédneme, často se totiž jedná o planý poplach a výskyt štěnic se nepotvrdí.

4.

Pokud ale štěnice objevíme, navrhneme vám to nejlepší řešení dle vašich možností. K eliminaci štěnic používáme ty nejmodernější a nejúčinnější, ale také bezpečné látky.

5.

Hubení štěnic – hubení probíhá formou postřiku kontaktním insekticidem (hubí všechna vývojová stádia kromě vajíček, ty jsou velice odolná) s reziduálním účinkem (účinnost většinou 2 až 3 měsíce v ideálních podmínkách, v praxi kratší doba – dochází ke smývání a otěru pohybem osob a atd.) - při velkém zamoření a velké členitosti prostorů je vhodné použít kombinaci postřiku + aplikace insekticidu formou aerosolu (proniká do všech škvír a trhlin). Nutné min. 2 postřiky s odstupem 14 až 21 dní – většinou stačí, po třetím zásahu – záruka vyhubení. Ošetřují se postele, rošty, švy na matracích, zadní strany obrazů, poliček, podlahové lišty, noční stolky, okolí el. zásuvek, okraje koberců a tapet, garnýže, obložení kolem postele – štěnice se drží nejvíce v posteli a do vzdálenosti 2 až 3 m od postele, při velkém zamoření migruje i do vzdálenějších míst a okolních bytů. Do ošetřovaných míst je možný návrat lidí po zaschnutí postřiku a vyvětrání.

6.

Vše vám důkladně vysvětlíme včetně následných opatření, aby proces hubení štěnic byl maximálně efektivní a přinesl vám opět bezpečný a čistý domov.

Potřebujete pomoc?

Jsme diskrétní, zakládáme si na tom, že vaši sousedi nezjistí, že u vás byl deratizátor. Máme lepší ceny než konkurence. Garance poctivé práce.


Jak vypadá poštípání od štěnice?
Štípnutí od štěnice foto


Hnízdo štěnic za obrazem
Hnízdo štěnic za obrazem

Několik obecných doporučení pro hubení štěnic:

1. Identifikace a vyhledání zdroje: Prvním krokem je identifikace přítomnosti štěnic a jejich zdroje. Štěnice se často skrývají v postelích, matracích, nábytku a škvírách v blízkosti ložnicového prostoru. Je důležité provést důkladnou prohlídku a zjistit, kde se štěnice nacházejí (mohou migrovat i od sousedů).

2. Čištění a praní: Postele, ložní prádlo, závěsy a další textilie by měly být důkladně vyprány při vysokých teplotách, aby se zničily štěnice a jejich vajíčka. Stejně tak je důležité vyčistit a vyprat předměty, které by mohly být kontaminovány.

3. Vysávání a utírání: Důkladné vysávání může pomoci odstranit štěnice a jejich vajíčka z koberců, matrací, nábytku a podlah. Vysavač by měl být opatřen jemným kartáčem a vaky nebo nádoby by měly být následně zlikvidovány tak, aby štěnice nemohly uniknout.

4. Chemické ošetření: V případě závažné infestace štěnic je nutné provést chemické ošetření pomocí insekticidů.

5. Prevence: Po úspěšném hubení štěnic je důležité přijmout opatření k prevenci další infestace. To zahrnuje pravidelné čištění, vysávání a kontroly na přítomnost štěnic, zejména v ložnicích a okolí postelí.

Hubení štěnic svépomocí, návod

Hubení štěnic svépomocí je náročný a zdlouhavý proces. Je důležité zvolit komplexní přístup, který zahrnuje jak fyzické odstranění štěnic, tak i dezinfekci zamořených oblastí. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, či pokud máte rozsáhlé zamoření štěnicemi, případně pokud máte v domácnosti malé děti či domácí mazlíčky, které by mohly být vystaveny insekticidům, obraťte se na profesionály.

1. Identifikace: Ujistěte se, že jsou to skutečně štěnice.

2. Fyzické odstranění: Odstraňte zamořené předměty. Pokud je to možné, vyhoďte nábytek, matrace a koberce. Vysajte štěnice i jejich vajíčka. Použijte sáček do vysavače, ten následně zlikvidujte. Vyperte veškeré prádlo a ložní prádlo v horké vodě (alespoň 60 °C).

3. Dezinsekce: Použijte insekticidy. Existuje mnoho druhů insekticidů, které lze použít proti štěnicím. Postupujte podle pokynů výrobce a dbejte na bezpečnostní opatření.

Další tipy:

Zkontrolujte sousedy. Štěnice se snadno šíří mezi byty a domy. Jsou totiž případy, kdy se k vám štěnice mohou dostat právě od sousedů a pak je nezbytná spolupráce. V paneláku máme štěnice. Táhnou se od souseda, který hromadí věci od popelnic

Pamatujte, že hubení štěnic je vážný problém, který by se neměl brát na lehkou váhu.

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

je postup, který se používá k omezení populace hlodavců, zabránění jejich šíření a poškozování majetku a zdraví obyvatel. Deratizace se obvykle provádí prostřednictvím aplikace jedů, pastí či jiných metod, které mají za cíl hubit nebo odstraňovat hlodavce. Deratizace je důležitá zejména ve veřejných budovách, obytných domech, obchodech, skladech, kde mohou hlodavci způsobovat problémy. Provádění deratizace by mělo být svěřeno odborníkům, kteří mají potřebné znalosti a povolení k manipulaci s jedovatými látkami. Při provádění deratizace je důležité dodržovat příslušné zákony a předpisy, a zároveň dbát na ochranu životního prostředí, zdraví lidí a domácích zvířat.

Dezinfekce

je postup, při kterém se používají chemikálie nebo fyzikální metody pro snížení množství a eliminaci mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry nebo plísně, z povrchů, zařízení nebo prostředí. Cílem dezinfekce je ochrana lidského zdraví a prevence šíření infekčních chorob. Proces dezinfekce se často používá v medicíně, veřejných prostorech, ve stravovacích zařízeních, v domácnostech a v dalších oblastech, se zvýšenou potřebou hygieny. Existuje mnoho různých dezinfekčních prostředků a postupů, které mají různou účinnost a použití. Je důležité dodržovat správnou techniku a bezpečnostní opatření při provádění dezinfekce a to vám zajistí jen profesně vyškolený profesionál s patřiným oprávněním.

Dezinsekce

je proces, který se používá k eliminaci hmyzu, jakým jsou například komáři, mravenci, blechy, švábi nebo štěnice. Cílem je zabránit šíření hmyzích škůdců, minimalizovat riziko přenášení infekcí či poškozování majetku. Dezinsekce může zahrnovat použití chemických prostředků, jako jsou insekticidy, které se aplikují na povrchy, na kterých se hmyz pohybuje nebo hnízdí. Existují i další metody, například tepelná dezinsekce. Je nezbytné, aby dezinsekce byla prováděna s ohledem na bezpečnost a zdraví lidí v okolí, zejména pokud se jedná o použití chemických prostředků. Proto je důležité, aby dezinsekci prováděli odborně vyškolení pracovníci a aby byly dodrženy příslušné bezpečnostní předpisy a postupy.