Hubení štěnic (deratizace štěnic) levně a se zárukou, jsme odborníci na likvidaci štěnic

Po třetím postřiku garantujeme, že je hmyz skutečně pryč, jinak máte další postřiky ZDARMA. Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Na vyhubení štěnic používáme nejmodernější, účinné a bezpečné přípravky

Mít doma štěnice je velmi nepříjemná záležitost, našim klientům se to snažíme maximálně ulehčit, jak likvidace štěnic probíhá?

1.

Jsme si vědomi, že při zjištění přítomnosti škůdců je potřeba co nejrychleji jednat. Proto řešíme vzniklý problém do 24 hodin.

2.

Příjezd na místo zásahu diskrétním vozem bez polepů, sousedi opravdu nezjistí, že u vás byl deratizátor.

3.

Místo výskytu důkladně prohlédneme, často se totiž jedná o planý poplach a výskyt štěnic se nepotvrdí.

4.

Pokud ale štěnice objevíme, navrhneme vám to nejlepší řešení dle vašich možností. K eliminaci štěnic používáme ty nejmodernější a nejúčinnější, ale také bezpečné látky.

5.

Hubení štěnic – hubení probíhá formou postřiku kontaktním insekticidem (hubí všechna vývojová stádia kromě vajíček, ty jsou velice odolná) s reziduálním účinkem (účinnost většinou 2 až 3 měsíce v ideálních podmínkách, v praxi kratší doba – dochází ke smývání a otěru pohybem osob a atd.) - při velkém zamoření a velké členitosti prostorů je vhodné použít kombinaci postřiku + aplikace insekticidu formou aerosolu (proniká do všech škvír a trhlin). Nutné min. 2 postřiky s odstupem 14 až 21 dní – většinou stačí, po třetím zásahu – záruka vyhubení. Ošetřují se postele, rošty, švy na matracích, zadní strany obrazů, poliček, podlahové lišty, noční stolky, okolí el. zásuvek, okraje koberců a tapet, garnýže, obložení kolem postele – štěnice se drží nejvíce v posteli a do vzdálenosti 2 až 3 m od postele, při velkém zamoření migruje i do vzdálenějších míst a okolních bytů. Do ošetřovaných míst je možný návrat lidí po zaschnutí postřiku a vyvětrání.

6.

Vše vám důkladně vysvětlíme včetně následných opatření, aby proces hubení štěnic byl maximálně efektivní a přinesl vám opět bezpečný a čistý domov.

Potřebujete pomoc?

Jsme diskrétní, zakládáme si na tom, že vaši sousedi nezjistí, že u vás byl deratizátor. Máme lepší ceny než konkurence. Garance poctivé práce.


Jak vypadá poštípání od štěnice?
Štípnutí od štěnice foto


Hnízdo štěnic za obrazem
Hnízdo štěnic za obrazem

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

jsou všechna opatření, která směřují k hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců (myš, potkan, krysa...). Patří sem i opatření preventivní, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektu. Deratizace se provádí především za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění ekonomickým škodám, které hlodavci působí. Provádíme odbornou deratizaci: hubení potkanů, hubení myší, hubení hrabošů a hubení hryzců.

Dezinfekce

Dezinfekce se provádí v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí, například ve výrobnách potravin a léčiv, ve stravovacích zařízeních, ve školách, kancelářských prostorách, veřejných úřadech atd.

Dezinsekce

je označení pro soubor metod a prostředků určených k hubení hmyzu a dalších členovců, jako např. štěnice, švábi, rusi, cvrčci, mravenci, mouchy, vosy, sršni, moli, komáři atd.). Patří sem zejména synantropní druhy žijící v blízkosti člověka, které mají často velký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků, nebo způsobují ekonomické škody zvláště v uskladněných surovinách a výrobcích např. v potravinářském průmyslu apod. Provádíme odbornou dezinsekci: hubení štěnic, švábů, blech, vos, sršňů, mravenců, pisivek, molů, rybenek