Jak zlikvidovat blechy? Jak se zbavit blech doma, v bytě, v posteli? Hubení blech (deratizace blech) se zárukou.

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Likvidace blech - používáme nejmodernější, účinné a bezpečné přípravky

Pomůže vám sprej proti blechám?

Blecha obecná (lidská) se živí lidskou krví. I psí (kočičí) blechy milují lidskou krev, takže babské povídačky, že tyto blechy na člověka nejdou, jsou nepravdivé. Parazit měří cca 1,5 až 7 milimetrů. Hledejte i bleší trus, malé černé kuličky (podoba s mákem).

Blechy jsou hrozivé hlavně proto, že přenášejí nebezpečné nemoci (např. tularémii). Mohou také přenášet tasemnici. Proto vám doporučujeme zavolat odbornou pomoc. Samotný sprej proti blechám vám nepomůže, musíte provést precizní dezinsekci zamořených míst.

Jsme si vědomi, že při zjištění přítomnosti škůdců je potřeba co nejrychleji jednat

Proto řešíme vzniklý problém do 24 hodin. Jsme diskrétní, zakládáme si na tom, že vaši sousedi nezjistí, že u vás byl deratizátor. Máme lepší ceny než konkurence. Garance poctivé práce.

Likvidace blech – nutné 2 zásahy kontaktním insekticidem s reziduálním účinkem z důvodu velké odolnosti vajíček, druhý postřik po 3 až 4 týdnech, potom záruka.

Potřebujete pomoc?

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

jsou všechna opatření, která směřují k hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců (myš, potkan, krysa...). Patří sem i opatření preventivní, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektu. Deratizace se provádí především za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění ekonomickým škodám, které hlodavci působí. Provádíme odbornou deratizaci: hubení potkanů, hubení myší, hubení hrabošů a hubení hryzců.

Dezinfekce

Dezinfekce se provádí v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí, například ve výrobnách potravin a léčiv, ve stravovacích zařízeních, ve školách, kancelářských prostorách, veřejných úřadech atd.

Dezinsekce

je označení pro soubor metod a prostředků určených k hubení hmyzu a dalších členovců, jako např. štěnice, švábi, rusi, cvrčci, mravenci, mouchy, vosy, sršni, moli, komáři atd.). Patří sem zejména synantropní druhy žijící v blízkosti člověka, které mají často velký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků, nebo způsobují ekonomické škody zvláště v uskladněných surovinách a výrobcích např. v potravinářském průmyslu apod. Provádíme odbornou dezinsekci: hubení štěnic, švábů, blech, vos, sršňů, mravenců, pisivek, molů, rybenek