Odchyt kun (deratizace, hubení kun). POZOR! Kuny se můžete zbavit pouze tak, že ji šetrným způsobem vypudíte. VÍME, JAK NA TO, PORADÍME VÁM.

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Zabít nebo otrávit kunu je trestné, ale my víme, jak vyhnat, jak vypudit kunu z vašeho domu, vaší zahrady. Zavolejte nám +420 608 761 368

Jak se zbavit kuny v domě, na půdě, na zahradě? Jak vyhnat kunu ze střechy?

Kuna je občas velmi hlučná šelma. Dupe a škrábe a často i poškozuje třeba izolaci střechy, tím, že si v ní udělá hnízdo. Další nepříjemností je kuní trus a moč, opravdu se stává, že kuní výměšky prosáknou do obytných částí domu. Kuny dokáží velmi nebezpečně poškodit i automobil, kde prokousávají gumové části včetně elektroinstalace. Kuna je šelma a vaše drůbež v její blízkosti nebude v bezpečí. Vajíčka slepic jsou pro ni delikatesou, kterou hojně vyhledává.

Jak se zbavit kuny

Potřebujete pomoc?

Trus od kuny

Trus od kuny - jak vypadá trus kunyKuna v podkroví, kuna na půdě v izolaci

Jak na kunu? Kuna v podkroví, kuna půdě

Častý dotaz z poradny:

Funguje odpuzovač, plašič kun?

Plašič na kuny bývá nejen zvukový, ale také pachový. Klasický zvukový plašič není příliš funkční, proč? Kuna si na lidi hodně zvykla a zvuky či pachy, kterých se dříve bála, už neučinkují. Alespoň dle mých zkušeností. Klasický plašič můžete koupit třeba tady: https://www.mall.cz/plasice-kun

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce se zárukou a nejlevněji v Brně a okolí

Deratizace

jsou všechna opatření, která směřují k hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců (myš, potkan, krysa...). Patří sem i opatření preventivní, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektu. Deratizace se provádí především za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění ekonomickým škodám, které hlodavci působí. Provádíme odbornou deratizaci: hubení potkanů, hubení myší, hubení hrabošů a hubení hryzců.

Dezinfekce

Dezinfekce se provádí v místech se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí, například ve výrobnách potravin a léčiv, ve stravovacích zařízeních, ve školách, kancelářských prostorách, veřejných úřadech atd.

Dezinsekce

je označení pro soubor metod a prostředků určených k hubení hmyzu a dalších členovců, jako např. štěnice, švábi, rusi, cvrčci, mravenci, mouchy, vosy, sršni, moli, komáři atd.). Patří sem zejména synantropní druhy žijící v blízkosti člověka, které mají často velký hygienický význam při přenášení choroboplodných zárodků, nebo způsobují ekonomické škody zvláště v uskladněných surovinách a výrobcích např. v potravinářském průmyslu apod. Provádíme odbornou dezinsekci: hubení štěnic, švábů, blech, vos, sršňů, mravenců, pisivek, molů, rybenek