Odchyt kun (deratizace, hubení kun). POZOR! Kuny se můžete zbavit pouze tak, že ji šetrným způsobem vypudíte. VÍME, JAK NA TO, PORADÍME VÁM

Deratizátor Štolfa - pro pocit bezpečí a čistoty

DDD služby levně a odborně

Zabít nebo otrávit kunu je trestné, ale my víme, jak vyhnat, jak vypudit kunu z vašeho domu, vaší zahrady. Zavolejte nám +420 608 761 368

Jak se zbavit kuny v domě, na půdě, na zahradě? Jak vyhnat kunu ze střechy?

Kuna je občas velmi hlučná šelma. Dupe a škrábe a často i poškozuje třeba izolaci střechy, tím, že si v ní udělá hnízdo. Další nepříjemností je kuní trus a moč, opravdu se stává, že kuní výměšky prosáknou do obytných částí domu. Kuny dokáží velmi nebezpečně poškodit i automobil, kde prokousávají gumové části včetně elektroinstalace. Kuna je šelma a vaše drůbež v její blízkosti nebude v bezpečí. Vajíčka slepic jsou pro ni delikatesou, kterou hojně vyhledává.

Jak se zbavit kuny

Potřebujete pomoc?

Trus od kuny

Trus od kuny - jak vypadá trus kunyKuna v podkroví, kuna na půdě v izolaci

Jak na kunu? Kuna v podkroví, kuna půdě

Častý dotaz z poradny:

Funguje odpuzovač, plašič kun?

Plašič na kuny bývá nejen zvukový, ale také pachový. Klasický zvukový plašič není příliš funkční, proč? Kuna si na lidi hodně zvykla a zvuky či pachy, kterých se dříve bála, už neučinkují. Alespoň dle mých zkušeností. Klasický plašič můžete koupit třeba tady: https://www.mall.cz/plasice-kun

Jak se zbavit kuny svépomocí, mininávod:

1. Prohlédněte vaše okolí a identifikujte místa, kudy kuny mohou vstupovat do vašeho domu. Uzavřete nebo opravte všechny trhliny, díry (otvory), které by mohly sloužit jako vstupní bod.

2. Existují spreje či granule obsahující přírodní repelenty (zkuste najít třeba na Heurece).

3. Použití pastí proti kunám, včetně živých a lepivých pastí. Při použití pastí je důležité dodržovat zákony a bezpečnostní opatření týkající se zacházení se zvířaty.

4. Pokud se problém s kunami nezlepšuje nebo pokud nechcete řešit situaci sami, kontaktujte profesionálního odchytávače kun.

Odbornost a profesionalita

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a Evropské konfederace CEPA. Poradíme vám, ať už řešíte jakýkoliv problém v DDD. Volejte 24/7 Používáme přípravky v souladu s platnou legislativou a schválené dle nařízení ES.

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce odborně se zárukou a za příznivé ceny v Brně a okolí

Deratizace

je postup, který se používá k omezení populace hlodavců, zabránění jejich šíření a poškozování majetku a zdraví obyvatel. Deratizace se obvykle provádí prostřednictvím aplikace jedů, pastí či jiných metod, které mají za cíl hubit nebo odstraňovat hlodavce. Deratizace je důležitá zejména ve veřejných budovách, obytných domech, obchodech, skladech, kde mohou hlodavci způsobovat problémy. Provádění deratizace by mělo být svěřeno odborníkům, kteří mají potřebné znalosti a povolení k manipulaci s jedovatými látkami. Při provádění deratizace je důležité dodržovat příslušné zákony a předpisy, a zároveň dbát na ochranu životního prostředí, zdraví lidí a domácích zvířat.

Dezinfekce

je postup, při kterém se používají chemikálie nebo fyzikální metody pro snížení množství a eliminaci mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry nebo plísně, z povrchů, zařízení nebo prostředí. Cílem dezinfekce je ochrana lidského zdraví a prevence šíření infekčních chorob. Proces dezinfekce se často používá v medicíně, veřejných prostorech, ve stravovacích zařízeních, v domácnostech a v dalších oblastech, se zvýšenou potřebou hygieny. Existuje mnoho různých dezinfekčních prostředků a postupů, které mají různou účinnost a použití. Je důležité dodržovat správnou techniku a bezpečnostní opatření při provádění dezinfekce a to vám zajistí jen profesně vyškolený profesionál s patřiným oprávněním.

Dezinsekce

je proces, který se používá k eliminaci hmyzu, jakým jsou například komáři, mravenci, blechy, švábi nebo štěnice. Cílem je zabránit šíření hmyzích škůdců, minimalizovat riziko přenášení infekcí či poškozování majetku. Dezinsekce může zahrnovat použití chemických prostředků, jako jsou insekticidy, které se aplikují na povrchy, na kterých se hmyz pohybuje nebo hnízdí. Existují i další metody, například tepelná dezinsekce. Je nezbytné, aby dezinsekce byla prováděna s ohledem na bezpečnost a zdraví lidí v okolí, zejména pokud se jedná o použití chemických prostředků. Proto je důležité, aby dezinsekci prováděli odborně vyškolení pracovníci a aby byly dodrženy příslušné bezpečnostní předpisy a postupy.